Reklama w google i na facebooku

Jesteśmy magikami w dostarczaniu wartościowego i konwertującego ruchu na stronę. Zawsze dopasowujemy rodzaj reklamy do rodzaju oferowanych Ciebie usług. Dostarczymy kupujących do Twojego sklepu. Pozyskamy zapytania od zainteresowanych Twoimi usługami. Sprawimy że na Twój nr telefonu zaczną dzwonić Klienci.

Pozyskamy dla Ciebie ruch z Google i Facebook na szereg sposobów:

Pozycjonowanie w Googlenasz zespół SEO jest jednym z najlepszych w Polsce. Pozycjonujemy takie hasła, które mają sens – generują dużo ruchu i są osiągalne. Nasze metody są bezpieczne, ale skuteczne. Potrafimy też wyciągnąć Twoją stronę z filtra Google.

Reklama Google AdWordskampanie adwords robimy od początku ich obecności na Polskim rynku. Znamy wszystkie niuanse, które powodują że osiągany koszt kliknięcia jest możliwie najniższy a CTR najwyższy. Skuteczniej po prostu się nie da.

Kampanie reklamowe Facebooknasi specjaliści od Facebook’a prowadzą szkolenia dla dużych międzynarodowych korporacji. Śledzimy wszystkie nowości dostępne dla reklamodawców i jesteśmy w stałym kontakcie z pracownikami Facebook’a. Wykorzystamy Facebook Ads aby zdobyć dla Ciebie dokładnie tych Klientów, których potrzebujesz, dzięki bardzo dokładnemu targetowaniu.

Kampanie reklamowe Instagramjako jedni z pierwszych korzystaliśmy z reklam na Instagramie. Gdy inni stawiali tam pierwsze kroki, my kończyliśmy optymalizacje pierwszych kampanii, które zakończyły się sukcesem.

Kampanie reklamowe Twittermamy na swoim koncie wiele udanych kampanii przeprowadzonych za pośrednictwem Twitter’a. To zasługa posiadania w zespole specjalistów dedykowanych do każdej platformy społecznościowej.

Komunikacja w Social Mediaposiadamy bardzo zróżnicowany zespół, dzięki czemu dostarczymy najlepszych treści na Twoje profile w serwisach społecznościowych. Zaangażujemy klientów, zwiększymy ich przywiązanie do Twojego produktu oraz poprowadzimy z nimi dialog. Obsługujemy konta na: YouTube, Facebook, Twitter, Instagram, Vine, Snapchat, Pinterest.

Content marketingnasi copywriterzy potrafią pisać tak, że czytający wciągnie się w czytanie opisu lampy na stronie. Doskonale napisaną treść umieścimy w miejscach, gdzie będzie ona miała najlepsza ekspozycję na Twoją grupę docelową – od blogów po fanpage celebrytów.

Reklama displaynasze kampanie display działają. Doskonała treść, pożeniona z piękną grafiką i umieszczona w odpowiednim miejscu oznacza że wartościowy ruch ściągniemy na Twoją stronę po bardzo niskich stawkach CPC.

Remarketingsprawimy że użytkownicy którzy byli zainteresowani Twoim produktem lub usługą, ale nie dokonali zakupu – wrócą. Będziemy ich śledzić sprytnymi reklamami aż podejmą decyzję o zakupie. Przy tym nie wydamy ani złotówki na niezdecydowanego Klienta.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Zanim zaproponujemy Tobie sposób na pozyskiwanie ruchu z Google i Facebook – powiedz nam czego oczekujesz i pozwól że my zaproponujemy Ci sposób na zwiększenie sprzedaży.