Employer Branding

Pomożemy Twojej organizacji stworzyć wizerunek atrakcyjnego pracodawcy. Będziemy aktywnie monitorować i promować Twoją organizację na portalach branżowych, serwisach ogłoszeniowych, serwisach związanych z zatrudnieniem pracowników. Będziemy bronić Twojego dobrego mienia odpowiadając na komentarze umieszczone w internecie. Wszystkie efekty naszych działań przedstawimy Ci w jasnym, comiesięcznym raporcie.

Pomożemy w zakresie:

Monitoringu dzięki narzędziom do monitoringu marki w internecie, sprawdzimy w jakich miejscach pojawiają się wzmianki o Twojej firmie.

Selekcja i reakcja wyselekcjonujemy wpisy, które mogą negatywnie wpłynąć na opinię o Twojej organizacji i odpowiemy na nie w merytorycznym komentarzu. Dodatkowo na każdy negatywny komentarz, zmieścimy jeden pozytywny komentarz podnoszący ocenę Twojej firmy na danym serwisie opiniotwórczym.

Tworzenie scenariuszy rozmów przygotujemy scenariusze rozmów, mające na celu jak najszybsze zakończenie danego wątku na korzyść Twojej organizacji.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Aby dowiedzieć się jak możemy Ci pomóc, powiedz nam czego potrzebujesz. Znajdziemy i zaproponujemy Ci rozwiązanie.